Фінграмотність на вухо - Urban Space Radio

Фінграмотність на вухо

Чи зустрічали ви ситуації, коли кошти «вилітають» з кишень, і ви не розумієте, куди вони поділись? Або, можливо, хочете знати, як ефективно вкладати свої заощадження, щоб не бідувати на пенсії? Ми розкажемо, як сьогодні відмовитися від кави, щоб за кілька років купити квартиру. Ведучі подкасту — керівниця Urban Space Radio Надія Гульчук та Галина Гривнак, фінансова експертка та засновниця компанії FIN IMPACT. Разом ми розберемося, як краще управляти грошима. Обговорюємо реальні життєві ситуації, пов'язані з грошима та надаємо практичні поради, як вміло з ними працювати. Свої питання для Галини Гривнак з приводу особистих фінансів ви можете залишати в коментарях у соцмережах, на подкаст платформах, або писати в особисті сторінкам Urban Space Radio або FIN IMPACT. Підпишіться на наш подкаст на будь якій подкаст платформі або в YouTube і ви більше ніколи не будете втрачати сон з приводу грошових питань.

Обери свою платформу для прослуховування

1

Обери свою платформу для прослуховування

ЕПІЗОДИ

Img

трейлер

Трейлер | Фінграмотність на вухо

Чи зустрічали ви ситуації, коли кошти "вилітають" з кишень, і ви не розумієте, куди вони поділись? Або, можливо, хочете знати,…

Чи зустрічали ви ситуації, коли кошти "вилітають" з кишень, і ви не розумієте, куди вони поділись? Або, можливо, хочете знати, як ефективно вкладати свої заощадження, щоб не бідувати на пенсії? Ми розкажемо, як сьогодні відмовитися від кави, щоб за кілька років купити квартиру.

Ведучі подкасту — керівниця Urban Space Radio Надія Гульчук та Галина Гривнак, фінансова експертка та засновниця компанії FIN IMPACT. Разом ми розберемося, як краще управляти грошима.

Обговорюємо реальні життєві ситуації, пов'язані з грошима та надаємо практичні поради, як вміло з ними працювати.

Свої питання для Галини Гривнак з приводу особистих фінансів ви можете залишати в коментарях у соцмережах, на подкаст платформах, або писати в особисті сторінкам Urban Space Radio або FIN IMPACT.

Підпишіться на наш подкаст на будь якій подкаст платформі або в YouTube і ви більше ніколи не будете втрачати сон з приводу грошових питань.

Arrow
Img

епізод 1

Особисті фінанси | Фінграмотність на вухо

Перший епізод про особисті фінанси. Говоримо про те, що це таке, як почати більше заробляти і менше витрачати. Галина пояснює,…

Перший епізод про особисті фінанси.

Говоримо про те, що це таке, як почати більше заробляти і менше витрачати. Галина пояснює, як стриматися від необґрунтованих витрат з категорії “хочу”, чи потрібно на їжу та оренду витрачати певний відсоток заробітку та чому рахувати треба не скільки ти заощадив, а скільки імпульсів переміг.

Подкаст реалізовується у партнерстві з компанією FinImpact

Arrow
Img

епізод 2

Кредити і борги | Фінграмотність на вухо

Уявіть три життєві ситуації: 1. Знімаєте пару сотень з кредитки, щоб купити подарунок подрузі. 2. Позичаєте у друга тисячу гривень,…

Уявіть три життєві ситуації: 1. Знімаєте пару сотень з кредитки, щоб купити подарунок подрузі. 2. Позичаєте у друга тисячу гривень, бо не вистачає на телефон. 3. Берете квартиру у кредит замість того, аби щомісяця платити за оренду 500 доларів. З'ясовуємо, який з цих варіантів ок і чи варто врешті брати кредити. Кому це вигідно та чому іноді дійсно корисно.

Галина Гривнак пояснює, що таке кредитна історія і чи працює вона в Україні, що означає оголосити себе банкрутом, та як пов'язані українська ментальність та наші витрати.

Подкаст реалізовується у партнерстві з компанією FinImpact.

Arrow
Img

епізод 3

Фінансова мотивація | Фінграмотність на вухо

Галина Гривнак бігає марафони, тому слово "мотивація" їй добре знайоме. Для неї мотивація складається з трьох речей: ціль, дисципліна і…

Галина Гривнак бігає марафони, тому слово "мотивація" їй добре знайоме. Для неї мотивація складається з трьох речей: ціль, дисципліна і вироблення звички. Говоримо про те, чому так важливо сформувати свій фінансовий план, що таке відчуття багатства та коли ми відчуваємо себе щасливими.

Свої запитання до фінансової експертки Галини Гривнак ви можете залишати у наших соцмережах, або в коментарях до епізодів. Говорімо разом про все, що вас цікавить у темі фінансів.

Подкаст реалізовується у партнерстві з компанією FinImpact.

Arrow
Img

епізод 4 част. 1

Скільки коштують мої послуги? Частина I | Фінграмотність на вухо

Питання, яке хвилює кожного - як визначити ціну власних послуг. Перша порада - навчитися проводити переговори перш за все із…

Питання, яке хвилює кожного - як визначити ціну власних послуг. Перша порада - навчитися проводити переговори перш за все із собою. А також вести гру в довгу - постійно зростати як есперт і слідкувати, чи зростає при цьому зарплата. Надя Гульчук та Галина Гривнак дають багато цінних порад про оцінку своєї роботи, а також міркують про те, чому професіонал, який пережив поразку, але продовжив роботу, коштує більше, ніж той, хто не мав помилок. Між іншим, тема оцінки послуг виявилася настільки цікавою та масштабною, що має дві частини. Очікуйте продовження!
Подкаст реалізовується у партнерстві з компанією FinImpact.

Arrow
Img

епізод 4.2

Скільки коштують мої послуги? Частина II | Фінграмотність на вухо

Скільки вам потрібно грошей, щоб комфортно жити і розвиватися? При цьому ще мінімум 10% заощаджувати. Врахуйте цю суму, коли обираєте…

Скільки вам потрібно грошей, щоб комфортно жити і розвиватися? При цьому ще мінімум 10% заощаджувати. Врахуйте цю суму, коли обираєте професію, погоджуєтеся на певну зарплату...

У другій частині четвертого епізоду про ціну власних послуг Надія Гульчук та Галина Гривнак також детально розбирають тему волонтерства - яке вони буває і коли корисно працювати безкоштовно.

Скільки коштують мої послуги? Частина II | Фінграмотність на вухоПодкаст реалізовується у партнерстві з компанією FinImpact.

Arrow
Img

епізод 5.1

Фінансовий план Частина I | Фінграмотність на вухо

Розбираємося з тим, що таке фінансовий план. На думку Галини Гривнак — це навігатор, дорожня карта, яка показує як рухатись…

Розбираємося з тим, що таке фінансовий план. На думку Галини Гривнак — це навігатор, дорожня карта, яка показує як рухатись по життю з фінансами. Це не точка, куди треба дійти, а шлях. Говоримо про кроки до фінансового планування, як зрозуміти чи ти готовий і яка загалом ціль. Повертаємося до потреб піраміди Маслоу — потрібно жити так, щоб одночасно приділяти увагу всім п’яти сходинкам.

Подкаст реалізовується у партнерстві з компанією FinImpact.

Arrow
Img

епізод 5.2

Фінансовий план Частина II | Фінграмотність на вухо

Продовжуємо говорити про фінансовий план. Враховуємо в нього лише власні потреби чи і те, що передасте своїм дітям? Якщо вам…

Продовжуємо говорити про фінансовий план. Враховуємо в нього лише власні потреби чи і те, що передасте своїм дітям? Якщо вам здається це надто віддаленою перспективою — дарма. Галина Гривнак розповідає про свої заощадження та ділиться тим, як вона ділить їжу на три категорії. А також розповідає, де у плані мають бути саморозвиток, самоствердження, подарунки та кошти на “чорний день”? І що робити, якщо щось пішло не так?

Подкаст реалізовується у партнерстві з компанією FinImpact.

Arrow
Img

епізод 6.1

Фінансовий план: відпочинок, несподівані бонуси | Фінграмотність на вухо

Говоримо далі про фінансовий план. Пояснюємо на книжках, як планувати покупки і чому так важливо закладати у свій план відпочинок.…

Говоримо далі про фінансовий план. Пояснюємо на книжках, як планувати покупки і чому так важливо закладати у свій план відпочинок. Галина також розповідає, як підтримувати свої стратегічні цілі та коли можна собі дозволити імпульсивну покупку.

Подкаст реалізовується у партнерстві з компанією FinImpact.

Arrow
Img

епізод 6.2

Фінансовий план. Звички та зростання | Фінграмотність на вухо

Фінансова звичка - як її сформувати і що дня цього потрібно. Фіксувати витрати, звіряти цілі, планувати день. Що ще допоможе?…

Фінансова звичка - як її сформувати і що дня цього потрібно. Фіксувати витрати, звіряти цілі, планувати день. Що ще допоможе? Галина Гривнак розповідає про те, яке місце благодійність займає у фінансовій звичці і чому це не тільки про "віддати". Також зачіпаємо тему важливості власного зростання.

Подкаст реалізовується у партнерстві з компанією FinImpact.

Arrow