Історія з вікна

"Міста – це мінлива матерія. Вони постійно в русі, а тому дуже швидко стають іншими. Найкраще ці зміни помічають ті, хто багато років живуть у середмісті. Вони можуть повідати, коли трава була найзеленішою, а дерева – найвищими. Вони чують пульс міста і знають його справжній ритм. У авторській програмі Назарія Заноза “Історія з вікна” на Urban Space Radio, ми відвідаємо сім міст та послухаємо історії людей, які більше 30 років жили, зростали і змінювались разом із своїми містами. Проект реалізується за підтримки Українського культурного фонду"

Обрери свою платформу для прослуховування

1

Обрери свою платформу для прослуховування

ЕПІЗОДИ

1

Трейлер - "Історія з вікна"

Міста – це мінлива матерія. Вони постійно в русі, а тому дуже швидко стають іншими. Найкраще ці зміни помічають ті, хто багато років живуть у середмісті. Вони можуть повідати, коли трава була найзеленішою, а дерева – найвищими. Вони чують пульс міста і знають його справжній ритм.
У авторській програмі Назарія Заноза “Історія з вікна” на Urban Space Radio, ми відвідаємо сім міст та послухаємо історії людей, які більше 30 років жили, зростали і змінювались разом із своїми містами.

Проект реалізується за підтримки Українського культурного фонду

Ведучий: Назарій Заноз

1

Історія з вікна — Чернігів

Історія про столітній будинок місцевого журналіста Владислава Савенка та вулицю Коцюбинського в Чернігові, де колись мешкав сам класик української модерної літератури. Розмова про переваги та недоліки життя в старій садибці. Про трансформації вулиці, перейменування та садок біля хати як розраду для душі.

1

Історія з вікна — Харків

Розмова про найменшу вулицю Харкова Донець-Захаржевського, на котрій мешкає місцева вчителька Олена Василівна. Про те, що життя в середмісті накладає відповідальність. Про музику за розкладом та звуки міста в різну пору доби та року.

1

Історія з вікна - Сєвєродонецьк

Як постало місто на піску? Чим воно приваблювало приїжджих? Яким було життя під час окупації та як доводилося ризикувати місцевим активістам, аби показати, що Сєвєродонецьк - це Україна? Про все це в епізоді з письменницею Світланою Талан та соціальним інноватором Аріфом Багіровим.
У подкасті використано аудіо з YouTube-каналу Dekarmi "СЕВЕРОДОНЕЦК, сепаратистский съезд януковичской партии" а також запис пісні "Бахыт Компот - Девушка по имени Бибигуль"