Твоє Чуже місто - Urban Space Radio

Твоє Чуже місто

"Подкаст про кожного з нас — про переїзди з валізою стереотипів про українські міста. Тут ви почуєте історії сміливих, — тих, хто переїхав та перевірив на собі чи правдиві ті упередження, чи ні. "

Обери свою платформу для прослуховування

1

Обери свою платформу для прослуховування

ЕПІЗОДИ

Img

епізод 1

Київ

Усі дороги ведуть у Київ та чи справді солодке те столичне життя ? У першому епізоді розповідають свої історії переїзду…

Усі дороги ведуть у Київ та чи справді солодке те столичне життя ? У першому епізоді розповідають свої історії переїзду режисерка Юлія Кобізька з села Рашівка (Полтавська область), піарниця Орися Хім'як зі Львова та інженер з кібербезпеки Андрій Кудюров з Одеси.

Arrow
Img

епізод 2

Львів

В цьому епізоді всі 3 наші герої переїхали з Києва до Львова. Що все-таки може не підходити для життя в…

В цьому епізоді всі 3 наші герої переїхали з Києва до Львова. Що все-таки може не підходити для життя в Києві? Слухайте історії переїздів від Христини Жук, директорки з маркетингу піцерій La П’єц, Олега Берестового, директора з розвитку Uklon, та Front-End Developer —  Ігора Іванова.

Arrow
Img

епізод 3

Запоріжжя

Сьогодні говоримо про переїзди до Запоріжжя. Чому люди свідомо обирають це місто, що їм подобається тут і що дратує? У…

Сьогодні говоримо про переїзди до Запоріжжя. Чому люди свідомо обирають це місто, що їм подобається тут і що дратує? У цьому випуску свої історії розповідають викладачка української мови Олена Ольшанська з Луганська, фінансовий аналітик Юрій Сидоров з Гуляйполя та Анна Сайтарли, яка бореться з домашнім насильством і дискримінацією, з Хрустального.

ФБ:
Юрій Сидоров https://www.facebook.com/jurii.sydorov
Анна Сайтарли https://www.facebook.com/batulina.anna
Олена Ольшанська https://www.facebook.com/o.olshanska
Інста:
Юрій Сидоров https://www.instagram.com/sydorov_bot/ (тут холод і порожнеча))
Анна Сайтарли https://www.instagram.com/saitarlyanna/
Олена Ольшанська https://www.instagram.com/olenaolshanska/

Arrow
Img

епізод 4

Одеса

Сьогоднішній наш епізод про Одесу. Вона завжди асоціюється з відпочинком, медовою пахлавою і Привозом. Але разом з тим є інша…

Сьогоднішній наш епізод про Одесу. Вона завжди асоціюється з відпочинком, медовою пахлавою і Привозом. Але разом з тим є інша Одеса, не туристична, а цілком буденна. Яким є це місто, ми розпитали у трьох людей, які переїхали сюди не так давно. Перуанець Нівіо — музикант та власник бару. Він пожив у Києві, Ялті і тепер в Одесі. Українка Аля та француз Етьє, які на двох жили в понад шести країнах - Грузії, Казахстані, Афганістані, і, врешті, знайшли дім тут.

Arrow
Img

епізод 5

Франківськ

Місто теплих та відкритих людей, “воріт у Карпати”, місце реалізації шалених ідей та неспішного життя. Ми — в Івано-Франківську, у…

Місто теплих та відкритих людей, “воріт у Карпати”, місце реалізації шалених ідей та неспішного життя. Ми — в Івано-Франківську, у серці нашого подкасту на Urban Space Radio. Ми почуємо 3 історії переїзду: хтось закохався у нього до нестями, а хтось вже взяв все від нього і готовий рухатися далі. Це — Олександр з Кропивницького, фасилітатор Іншої Освіти та співзасновник Хати Майстерні. Анна Авен з Півдня —ілюстраторка та засновниця школи мистецтв “Патронус”. Олексій Мельничук з Косова — комунікаційник Деталей, який займається розвитком мистецького та музичного андеграунду.

Герої: ФБ
Анна Ломакіна https://www.facebook.com/AnnaAven1
Сашко Московчук https://www.facebook.com/inkentiy
Олексій Мельничук https://www.facebook.com/walkingonbothsides/about
Insta
Анна Авен @anna_aven
Олексій Мельничук https://www.instagram.com/givemearazor/

Arrow
Img

епізод 6

Переїзд в село

Завершальний епізод подкасту «Твоє чуже місто» також про переїзди, але не з міста у місто, а в село. Туди часто…

Завершальний епізод подкасту «Твоє чуже місто» також про переїзди, але не з міста у місто, а в село. Туди часто переїжджають у пошуках спокою та зв’язку із природою. Як наважитися і проміняти лавандовий лате, метро, паби і тусовки на прохолодну воду з криниці, сільський магазин і прокидання з півнями? Сьогоднішні наші герої: музиканти гурту Peredmova Владислав Зарічнюк і Віра Правило, які переїхали у село Печера у Вінницькій області, Оксана Олійник із села Христанівка Полтавської області та кінологиня Марія Кобанова із селища Малинівка, що за 30 кілометрів від Харкова

Оксана Олійник
https://www.facebook.com/oksana.oliinyk.9
ініціатива https://www.facebook.com/livingvillageukraine
Влад Зарічнюк
https://www.facebook.com/vladykzarichniuk
https://www.instagram.com/yourfathrr/
Віра Правило
https://www.facebook.com/virapravylo
https://www.instagram.com/fideilibra/
їхній гурт peredmova:
https://www.facebook.com/peredmova
https://www.instagram.com/peredmova/
Марія Кабанова
https://www.facebook.com/mariia.platukhina
https://www.instagram.com/mari_kabanova/
її магазин
https://www.instagram.com/darvin.dog.shop/

Arrow