Urban Space Radio

Defining indeterminacy

Defining indeterminacy
Homes for Tomorrow

 
 
00:00 / 37:13
 
1X
 

Місто, водночас, стосується не тільки «щільності», але і відноситься до трьох конкретних категорій: складність, незавершеність і невизначеність. Ці поняття є центральними для архітектурного дискурсу та виробництва.

Фабіо Дон та Марко Зеллі, засновники Форуму для теорії архітектури (FAT), розповідають про ці категорії, а також з’ясовують як вони відображаються на місті. На основі своїх досліджень та проєктів Фабіо та Марко пояснять, як змінювалися, розвивалися міста, де вони зараз та що чекає нас у майбутньому.

CANaction School Talk разом з Urban Space Radio запускає односезонний подкаст, присвячений житлу як локалізації наслідків глобальних викликів, таких як зміни клімату, глобальна міграція та тривала урбанізація. Встановлюючи зв’язки між різними європейськими культурами планування та проектування, національною житловою та комунальною політикою, формами оренди та власності, майбутніми стратегіями та соціальними моделями виробництва й споживання житла, ми прагнемо знайти відповідь на одвічне питання — “Як створити кращі місця для життя?”.

міжсезоння пошуків

ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТ