Urban Space Radio

Encountering the Other: Storytelling and Ethics

Encountering the Other: Storytelling and Ethics
Homes for Tomorrow

 
 
00:00 / 17:14
 
1X
 

Сторітелінг є важливою складовою нашого повсякденного життя. Він керує і формує наше розуміння себе, життя, а також досвіду інших, з’єднує простір між людьми і є складовою частиною спільноти. Це спосіб дослідження, створення та поширення знань. Цей метод допомагає визначати мрії та ідеали, записувати культурні та історичні звіти, виправдовувати політичні дії.

Розповідь історій, як художньо так і документально, має глибокі етичні наслідки. Вони є уявленнями про досвід і знання, а ті значення, які ми приносимо у них, можуть як ізолювати, так і розширити можливості.

CANaction School Talk разом з Urban Space Radio запускає односезонний подкаст, присвячений житлу як локалізації наслідків глобальних викликів, таких як зміни клімату, глобальна міграція та тривала урбанізація.

Встановлюючи зв’язки між різними європейськими культурами планування та проектування, національною житловою та комунальною політикою, формами оренди та власності, майбутніми стратегіями та соціальними моделями виробництва й споживання житла, ми прагнемо знайти відповідь на одвічне питання — «Як створити кращі місця для життя?”.

міжсезоння пошуків

ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТ