Urban Space Radio

How to plan for liveable neighbourhoods and the role of social mix in Vienna

How to plan for liveable neighbourhoods and the role of social mix in Vienna
Homes for Tomorrow

 
 
00:00 / 17:06
 
1X
 

Відень широко відомий у всьому світі завдяки високим стандартам соціального житла та найбільш життєздатному і розумному місту. Протягом десятиліть концепція «соціальної неоднорідності» грала вирішальну роль у міському плануванні для забезпечення соціально згуртованих районів. Водночас нещодавня динаміка (зростання населення, соціальна роздробленість, фінансіалізація та приватизація соціальних служб) випробовує довговічність історичних досягнень і знов підіймає питання: що робить район придатним для життя?

CANaction School Talk разом з Urban Space Radio запускає односезонний подкаст, присвячений житлу як локалізації наслідків глобальних викликів, таких як зміни клімату, глобальна міграція та тривала урбанізація.

Встановлюючи зв’язки між різними європейськими культурами планування та проектування, національною житловою та комунальною політикою, формами оренди та власності, майбутніми стратегіями та соціальними моделями виробництва й споживання житла, ми прагнемо знайти відповідь на одвічне питання — «Як створити кращі місця для життя?”.

міжсезоння пошуків

ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТ